Запит на пропозицію з юридичних послуг в дослідженні з питань споживчого кредитування 127 views

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку(USAID), оголошує тендер на юридичні послуги в дослідженні з питань споживчого кредитування на банківському ринку та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.

Тендерний пакет документів Ви знайдете у додатку до цього оголошення. Запитання Ви можете надсилати до 16:00 за київським часом 8 квітня 2021 року на електронну адресу: [email protected] Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендера електронною поштою.

Пропозиції приймаються до 18:00 за місцевим київським часом 15 квітня 2021 року на адресу: [email protected] Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email where (ngotenders.net) you saw this tender/procurement notice.

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

Стисло про проект
Проект «Трансформація фінансового сектору» – це п’ятирічна програма (з жовтня 2016 р. по серпень 2021 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI). Партнером DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young».

Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

DOCUMENTS

Share this tender/job

DAI

DAI works on the frontlines of global development. Transforming ideas into action—action into impact. We are committed to shaping a more livable world.

Connect with us

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info