Запит на інформацію/Висловлення зацікавленості щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії 111 views

DAI Global LLC, виконавець Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оприлюднює Запит на інформацію/ Висловлення зацікавленості (EOI) щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо юридичних клінік, Фінскарги та популяризації гри “Здолай шахрая” та просить кваліфікованих постачальників надати інформацію згідно з Запитом.

Детальний документ “EOI” Ви знайдете у додатку до цього оголошення. Запитання Ви можете надсилати до 12:00 за місцевим часом 2 квітня 2021 року на електрону адресу: [email protected].

Відповіді на цей запит мають бути подані до 12:00 за місцевим київським часом 6 квітня 2021 року на адресу: P[email protected].

  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email where (ngotenders.net) you saw this tender/procurement notice.

Стисло про проект

Проект «Трансформація фінансового сектору» – це чотирирічна програма (з жовтня 2016 р. по серпень 2021 р.), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC (DAI).  Партнерами DAI у впровадженні Проекту є компанія «Ernst & Young».

Мета Проекту – перетворити фінансовий сектор України на прозору, справедливу та диверсифіковану систему, яка підтримує підприємства усіх розмірів та слугує потребам громадян. Проект буде підтримувати реформування фінансового сектору в Україні та надаватиме допомогу за такими напрямами: підвищення довіри до банківського сектору; розширення доступу до фінансів у небанківському фінансовому секторі; розширення застосування електронних фінансів; реформування пенсійної системи; а також інформаційно-освітня робота з вразливими групами населення для сприяння їх більш активній участі у фінансовій діяльності.

Share this tender/job

DAI

DAI works on the frontlines of global development. Transforming ideas into action—action into impact. We are committed to shaping a more livable world.

Connect with us

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info