Запит на пропозиції Послуги консультування із адміністративної підтримки 140 views

Запит на пропозиції

Послуги консультування із адміністративної підтримки

 

Національний Демократичний Інститут

Дата оголошення: 29 липня 2021 рік

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Національний Демократичний Інститут (НДІ) з 1992 року активно підтримує зусилля України у зміцненні демократичних інститутів та просуванні демократичних реформ шляхом підтримки ефективного врядування та залучення громадян, зміцнення політичних партій та розвитку громадянського суспільства, моніторингу виборів та посилення політичної участі жінок.

 

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Національний Демократичний Інститут (НДІ) шукає консультанта/ку із адміністративної підтримки секретаріату Міжфракційного депутатського об’єднання “Рівні можливості” (МФО) у Верховній Раді України (ВРУ). Очікувана тривалість співпраці – до 12 місяців із можливістю продовження за умови наявного запиту на послуги, фінансування, результативності та домовленості сторін.

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС РОБОТИ

Відібраний консультант/ка надаватиме адміністративну підтримку МФО у співпраці з НДІ та ВРУ. Обов’язки включатимуть:

 • адміністративну та технічну підтримку організації заходів МФО: планування, проведення, організаційний супровід та комунікація з учасниками;
 • підготовку проектів інформаційних матеріалів для супроводу діяльності МФО: прес-анонси, прес-релізи, запити тощо;
 • підтримку зовнішньої комунікації МФО, адміністрування Facebook-сторінки, запуск онлайн-трансляцій;
 • ведення бази даних та її регулярне оновлення;
 • підтримку зв’язків з громадськими організаціями з числа партнерів МФО;
 • ведення нотаток та протоколів під час зустрічей;
 • організаційну підтримка діяльності Громадської експертної ради з гендерних питань при МФО;
 • усний переклад під час робочих зустрічей та письмовий переклад матеріалів з української на англійську і в зворотному напрямку буде перевагою.

 

Відібраний кандидат/ка має бути здатним/ою та володіти такими навичками:

 

 • слідувати принципам рівності і недискримінації;
 • відповідально ставитися до роботи та бути уважним/ою до деталей;
 • вміти вести ефективну усну та письмову комунікацію;
 • працювати одночасно над різними завданнями;
 • працювати автономно та дистанційно.

Очікується, що консультант/ка буде приділяти приблизно до 30 годин на тиждень МФО в залежності від плану діяльності об’єднання; однак, лише фактично відпрацьовані години будуть оплачуватися згідно з підписаним контрактом. НДІ буде нести відповідальність за затвердження загального робочого процесу та визначення обов’язків консультанта/ки протягом усього періоду дії контракту. Послуги надаватимуться дистанційно до того часу, поки умови не дозволять особисту присутність.

 

ТЕРМІНИ

 • Заявки просимо надсилати до 15 серпня 2021, на адресу ukr_procurement@ndi.org. Раннє подання заявок заохочується.

Очікується, що договір буде діяти з 15 вересня 2021 року по 31 серпня 2022 року з можливістю продовження.

НДІ залишає за собою право зв’язатись із тими, хто подав заявки, для отримання додаткової інформації та роз’яснень щодо заявок після дедлайну.

 

КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ДОСВІД

У всіх заявках повинна бути вказана кваліфікація кандидата/ки, що підтверджує його/її здатність виконувати обов‘язки за цим контрактом. Подані заявки мають містити інформацію про наявність таких кваліфікацій та досвіду:

 • бакалавр/магістр політології, соціології чи державного управління з акцентом на гендерних студіях;
 • знання у сфері державних реформ, політичних процесів,
 • зацікавленість у просуванні гендерної рівності та жіночої політичної участі;
 • досвід роботи з парламентом та розуміння політичного та громадянського ландшафту в Україні буде перевагою;
 • гарні аналітичні навички;
 • вільне володіння українською мовою;
 • знання англійської мови буде перевагою;
 • уміння організовувати роботу, дотримуватися дедлайнів та працювати в команді;
 • відмінні навички письмового та усного спілкування;
 • відмінні навички роботи з комп’ютером (Microsoft Office, GoogleSuite).

 

НДІ буде проводити оцінку заявок на основі таких критеріїв: відповідність опису послуг, професійний досвід, знання, ставлення до напряму діяльності та вартість послуг.

 

Консультант/ка має надати:

 

 • резюме та мотиваційний лист, які б демонстрували наявність попереднього досвіду, що має стосунок до цих послуг, та зацікавленість у діяльності, описаній вище;
 • один приклад вашого допису в соціальних мережах для того, щоб оцінити здатність ведення зовнішньої комунікації від імені МФО. В якості прикладу можна навести допис особистого чи професійного характеру, опублікованого раніше, або підготувати зразок допису спеціально для цієї заявки;
 • очікувану вартість години надання послуг.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ТА ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

 

Будь ласка, надсилайте заявки електронною поштою на адресу UKR_procurement@ndi.org  до кінця робочого дня 15 серпня 2021 року. В темі листа просимо вказати “Консультант/ка НДІ із адміністративної підтримки діяльності МФО “Рівні можливості”.

Прохання утриматися від надсилання запитів чи документів у відповідь на це оголошення до МФО або представників інших державних органів. Вся комунікація стосовно цього запиту на послуги має відбуватися виключно через НДІ.

НДІ залишає за собою право відхилити будь-які чи всі заявки та вносити зміни у заявки до підписання контракту. НДІ не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою, передачею або презентаційними матеріалами, поданими у відповідь на це оголошення. НДІ вітає та підтримує різноманітне та інклюзивне робоче середовище. Консультант/ка буде обраний/а на основі вищезазначених критеріїв без урахування будь-яких підстав, таких як вік, наявність інвалідності, сімейний стан, сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність чи самовираження тощо.

НДІ залишає за собою право вимагати від будь-якого потенційного підрядника укласти угоду про нерозголошення інформації. Вся інформація, надана НДІ у цьому оголошенні, може бути змінена в будь-який час. НДІ не надає гарантій щодо точності будь-якого елементу і не несе відповідальності за будь-яке використання, або опору на інформацію надану у цьому оголошенні, а також за будь-які заявлені претензії.

Кандидати/ки повинні надати інформацію про будь-які відомі минулі, теперішні або майбутні відносини з будь-якими сторонами, пов’язаними з НДІ. Наприклад, кандидат/ка повинні повідомити, якщо в їхній наглядовій раді є члени/кині, які одночасно є, або були у минулому, членами/кинями ради НДІ. Кандидат/ка також підтверджує, що запропоновані ціни були визначені самостійно та без цілі обмеження конкуренції з іншими кандидатами/ками, включаючи, але не обмежуючись дочірніми компаніями, і що ціни не були та не будуть свідомо розголошуватися будь-якому іншому кандидату/ці, якщо це не передбачено законодавством. Невиконання цих вимог може призвести до того, що НДІ доведеться переглянути своє рішення.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НДІ

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. НДІ підтримує зусилля з місцевої демократизації в Україні з 1992 року.

Для отримання додаткової інформації про НДІ, будь ласка, відвідайте: www.ndi.org.

Share this tender/job

The National Democratic Institute is a nonprofit, nonpartisan, nongovernmental organization that has supported democratic institutions and practices in every region of the world for more than three decades.

Since its founding in 1983, NDI and its local partners have worked to establish and strengthen political and civic organizations, safeguard elections, and promote citizen participation, openness and accountability in government.

Connect with us

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info