Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında gerçekleştirilecek Adana Büyükşehir Belediyesi için Fırıncılık Ekipmanları Tedariki 87 views

(English follows)

Sayın Yetkili,

Teknik özellikleri Ek 1’de yer alan teknik şartnamede listelenen ve “Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında gerçekleştirilecek Adana Büyükşehir Belediyesi için Fırıncılık Ekipmanları Tedarikine ilişkin teklifinizi 13.01.2020 saat 17:00’a kadar [email protected]   e-posta adresine göndermenizi rica ederiz. Teklifiniz kapsamında Fiyat Teklif Formu, Teknik Şartname ve Diğer Koşullar imzalı ve kaşeli olarak tek bir .pdf dosyası halinde gönderilmelidir.

  • İhale/satın alım stratejimizin geliştirilmesi adına bu ilanı nerede (ngotenders.net) gördüğünüzü  e-postanızda belirtmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

RESLOG Türkiye Proje Ofisi

SKL International

EKLER: 

——————————————————————————————————————————————————————-

Dear Sir/Madam,

You are kindly requested to submit your price offers to [email protected]   e-mail address until 13.01.2020, 17:00 hrs for “Procurement of Bakery Equipment for Adana Metropolitan Municipality within the scope of Resilience in Local Governance (RESLOG) Project ”, technical details of which are listed in Annex 1. Your price offers shall include signed and stamped Price Offer Form, Technical Specifications and Other Conditions submitted as a single .pdf file.

  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email where (ngotenders.net) you saw this tender/procurement notice

Best Regards,

RESLOG Turkey Project Office

SKL International

ANNEXES: 

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info