Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında Osmangazi Belediyesi için Kitap Alımı 49 views

Sayın Yetkili,

 Listesi Ek 1’de yer alan excel dosyasında bulunan ve “Yerel Yönetişimde Rezilyans Projesi (RESLOG) Kapsamında” kapsamında yapılacak olan  “Osmangazi Belediyesi için Kitap Alımı”na ilişkin teklifinizi en geç 19 Ocak 2021 (Salı), 14:00’a kadar  [email protected]   e-posta adresine göndermenizi rica ederiz. Teklifiniz kapsamında Fiyat Teklif Formu ve Ek-2: Diğer Koşullar imzalı ve kaşeli olarak tek bir pdf dosyası halinde gönderilmelidir. Yukarıda belirtilen tarih ve saatten sonra gönderilen teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  • İhale/satın alım stratejimizin geliştirilmesi adına bu ilanı nerede (ngotenders.net) gördüğünüzü  e-postanızda belirtmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

RESLOG Turkey Project Office

SKL International

EKLER:

 

Dear Sir/Madam,

You are kindly requested to submit your price offers to [email protected]   e-mail address latest by 19 January 2021 (Tuesday), 14:00 hrs. for “Procurement of Books for Osmangazi Municipality within the scope of Resilience in Local Governance (RESLOG) Project ”, the list of which is listed in the excel file attached as Annex 1. Your price offers shall include signed and stamped Price Offer Form and Annex 2-Other Conditions submitted as a single .pdf file. Offers that are submitted later than above mentioned date and time will not be considered for evaluation.

  • To help us track our procurement effort, please indicate in your email where (ngotenders.net) you saw this tender/procurement notice

Best Regards,

RESLOG Turkey Project Office

SKL International

ANNEXES: 

Newsletter

Subscribe our newsletter for quick response

Contact Info